Skydai

UAB ,,Elektrokomplektas" galite įsigyti įvairius 220V (vienfazės) ir 380V (trifazės) elektros energijos skirstymo ir apskaitos įrenginius: įvadines apskaitos dėžes, tranzitines kabelių spintas, tranzitines skirstomąsias apskaitos spintas, laiptinių skydus, gnybtų spintas, sekcionavimo dėžutes, o taip pat įvairios elektros įrangos ir automatikos dėžes.

Sandėliuose laikome šių gamintojų produkciją: ELGA, OZAS, ARMETLINA, pagal atskirą užklausą galime pateikti pasiūlymus nestandartiniams gaminiams.

Dėžių korpusai surinkti iš cinkuotos skardos modulių, dažyti 60-80 mm storio milteline dekoratyvine atmosferos poveikiui ypač atsparia poliesterine danga. Standartinė spalva pilka. Dangos tarnavimo laikas 01 kategorijos aplinkoje (lauko sąlygomis) - 25 metai. Moduliai tarpusavyje sujungti aliuminio kniedėmis arba varžtais. Tvirtinimo detalės ir jų padengimai parenkami pagal EN ir DIN reikalavimus. Korpusai gali būti gaminami iš juodo metalo ir karšto cinkavimo būdu dengiami antikorozine, ne plonesne kaip 60 mm cinko danga.

Skydų korpusų konstrukcija užtikrina sandarumą, atitinkantį elektros įrenginių apsaugos nuo aplinkos poveikio IP44 laipsnį. Pagal užsakymą gali būti gaminami korpusai ir su IP54 apsaugos laipsniu.

Skydai gali būti tvirtinami prie pastatų sienų, atramų arba ant pamatų, montuojamų grunte. Metalinis pamatas dengiamas karšto cinkavimo būdu ne mažesniu kaip 60 mm cinko sluoksniu.

elga logo
logo_flash
Ozo-logo2-e1523975617304